Pályázatok Beruházások

Szent öregek mondásai

Pambó (11.) (Pambó, Bésszarión, Izajás és Paésziosz atyákról mondták, hogy szavuknak hatalmas ereje volt. Amikor találkoztak Athré abbával,) megkérdezte a nitriai pap, hogyan kell a testvéreknek élniük. Azt mondták: „Kiváló aszkézisben, és lelkiismeretüket a felebaráttól megőrizve.”A szent öregek könyve - JEL Könyvkiadó, 2010 - tegnapi >