Útravaló a görögkatolikus iskolákból ballagó nyolcadikos diákoknak
A ballagási időszakban szeretnénk útravalóul megosztani a fiatalokkal néhány gondolatot, amelyeket Dr. Seszták István, a Hajdúdorogi Főegyházmegye főhelynöke fogalmazott meg egy ballagási Szent Liturgián. Szavai nem csupán egy iskola diákjaihoz szóltak, hanem minden olyan fiatalhoz, akik egy fontos életszakasz végére érkeztek, és új utak felé indulnak.