Közösség, szolgálat, lelkiség – főegyházmegyei tanévzáró Hajdúdorogon
Idén is közösen zárták a tanévet a Hajdúdorogi Főegyházmegye fenntartásában működő nevelési, oktatási és szakképzési intézmények munkatársai. Június 22-én több mint ötszázan érkeztek a hajdúdorogi Nagy Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskolába, hogy hálát adjanak a mögöttünk álló tanévért. Az eseményen 20 személy részesült főegyházmegyei elismerésben, köztük intézményegység-vezetők, pedagógusok és technikai munkatársak.